English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از پرستاران نمونه در روز پرستار

 

حجت الاسلام دکتر سید مهدی قریشی ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی  و امام جمعه ارومیه در مراسم روز پرستار این مطلب را عنوان کردند.ایشان در ادامه روایتی از حضرت محمد (ص) بیان کردند "هر کس در کنار مریض مراقبت کند ، روز و شبی را ،خداوند در روز قیامت این شخص را با حضرت ابراهیم مشهور خواهد کرد و روز قیامت از پل صراط مانند نور رعد و برق سریع خواهد گذشت".

در این مراسم که روز سه شنبه 10 دی ماه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد، جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی حضور داشتند. ریاست دانشگاه علوم پزشکی دکتر آقازاده و  رئیس شورای نظام پرستاری دکتر شمس  نیز در سخنرا نی های جداگانه ای مسائلی را بیان کرده و روز پرستار را تبریک گفتند.دکتر شمس بیان کردند "پرستاران مسائل و مشکلات خود را فقط از طریق سازمان نظام پرستاری پیگیری نمایند و برای بهبود شرایط و برآورده شدن درخواست ها از مراجع بالاتر ، در صدد ارائه خدمات با کیفیت و رضایت بیماران باشند.

در این مراسم همچنین از پرستاران نمونه کشوری و استانی تقدیر به عمل آمد ، که پرستار نمونه کشوری از مرکز رازی ارومیه ، آقای مهدی ولیزاده از سوی مسئولین دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 


١٢:٣٧ - 1398/10/11    /    شماره : ٢٨١٨٣    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج