English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١


  چاپ        ارسال به دوست

كسب نمره درجه يك بيمارستان رازی ارومیه

رتبه بندی و نمرات اعتباربخشی بیمارستانها به طور رسمی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد و بر اساس استانداردهای تعریف شده و ارتقای کمی و کیفی خدمات سلامت و رعایت استانداردهای اعتباربخشی، بیمارستان رازی ارومیه موفق به کسب امتیاز درجه یک شد.
گفتنی است؛ اعتباربخشی به معنای کنترل کیفی و بررسی استانداردهای ایمنی یک بیمارستان است که توسط ارزیابان معاونت درمان دانشگاه و وزارت بهداشت انجام می شود. در صورتی که بیمارستانی موفق به کسب درجه بالای اعتباربخشی شود، از نظر بیماران به عنوان مرکز مطمئنی برای مراجعه جهت انجام خدمات درمانی بوده و از سوی دیگر در تعیین شرایط عقد قرارداد با بیمه های درمانی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.
بی شک تلاش ها و پیگیری های مستمر تیم های مدیریت اجرایی، تیم بهبود کیفیت و کلیه مسئولان واحدها و بخش های بالینی و غیربالینی بیمارستان زیر نظر تیم هماهنگ کننده متعهد و دلسوز در کسب این رتبه بسیار تاثیرگذار بوده است.
کسب این امتیاز و احساس مسئولیت مضاعف در قبال ارائه خدمات مطلوب تر به مراجعه کنندگان، در جهت ارتقای روز افزون استانداردسازی در بهبود خدمات سلامت و حفظ ایمنی بیمار، افزایش رضایت مندی بیماران و کارکنان ، تلاش ها در مجموعه با تمام توان ادامه خواهد یافت.

 دکتر خلیل زاده ،ریاست بیمارستان رازی ارومیه از تک تک پرسنل بیمارستان تشکر و قدردانی نموده و بیان کردند بی شک بیمارستان یک مجموعه و تیم می باشد و بدون تلاش تک تک پرسنل کسب عنوان درجه یک امکان پذیر نمیباشد.ایشان در ادامه افزودند کلیه پرسنل این بیمارستان همچنان به تلاش برای ارائه بهتر خدمات به مراجعین ادامه خواهند داد.


١٢:٥٩ - 1401/04/18    /    شماره : ٤٥٢١١    /    تعداد نمایش : ٢٢٧خروج